دستگاه مه پاش رستوران

بازدیدها: 23

سیستم مه ساز رستوران عملکردی مانند مه پاش گلخانه دارد. در سیستم رطوبت ساز رستوران فشار آب توسط پمپ مه پاش افزایش می یابد ، آب تحت فشار از طریق شیلنگ به نازل مه پاش می رسد و در آن جا از نازل های بسیار کوچک خارج می شود و تشکیل ذرات کوچک آب می دهد و یا تبدیل به مه می شود. آب بعد از خروج بخار می شود و محیط اطراف خود را خنک می کند. هر چه فشار کاری پمپ مورد استفاده بیشتر باشد ، ذرات و قطرات آب ریزتری توسط نازل ها تولید می شود ، زمانی که ذرات آب ریزتر می شود به طور کامل بخار می شود و سرمایش بیشتری نسبت به ذرات درشت تر ایجاد می کند. همچنین ذرات کوچک تر زودتر تبخیر می شود و می توان بدون اینکه خیس شوید آن را نزدیک تر به خود نصب کنید.

دستگاه مه پاش سیستمی برای ایجاد سرمایش در فضاهای باز است که با پاشش آب باعث ایجاد سرمایش برای شما ، مهمان ها شما، کارمندان شما، مشتریان شما و حتی حیوانات خانگی و دام و طیور و گیاهان شما می شود. این سیستم ها با نام های متفاوتی مثل سیستم میست ( mist ) یا فوگر ، رطوبت ساز و مه ساز نیز شناخته می شوند ، که همه آن ها عملکرد یکسانی دارند.

مه پاش باغ ( سیستم رطوبت ساز باغ )

ایجاد فضای مطبوع توسط مه پاش باغ رستوران

تمام مه ساز ها با سرمایش تبخیری کار می کنند؛ سرمایش زمانی صورت می گیرد که آب در هوای گرم تبخیر می شود و به این علت که تبخیر یک فرآیند گرماگیر است ، باعث کاهش دما می شود و به خوبی در آب و هوای خشک کار می کند. در آب و هوای مرطوب نیز به شرط استفاده از پمپ فشار بالا ، مه پاش کافه و رستوران عملکرد مناسبی دارد.

دستگاه مه پاش رستوران

رستوران فضای باز

دستگاه مه پاش رطوبت ساز باعث کاهش گرد و خاک و بو ها می شود همچنین الکتریسیته ساکن و حشرات پروازی را کاهش می دهد. سیستم مه ساز باعث ایجاد رطوبت برای گیاهان، گلخانه ها ، اتاق و حیات و … می شود. دستگاه مه پاش جلو مغازه می تواند بدون اینکه خیس شوید شما را خنک کند.

ایجاد هوای خنک و طراوت برای مشتریان در رستوران به کمک مه پاش

مه پاش کافه رستوران

طرز کار مه پاش رستوران

سیستم مه ساز رستوران عملکردی مانند مه پاش گلخانه دارد. در سیستم رطوبت ساز رستوران فشار آب توسط پمپ مه پاش افزایش می یابد ، آب تحت فشار از طریق شیلنگ به نازل مه پاش می رسد و در آن جا از نازل های بسیار کوچک خارج می شود و تشکیل ذرات کوچک آب می دهد و یا تبدیل به مه می شود. آب بعد از خروج بخار می شود و محیط اطراف خود را خنک می کند. هر چه فشار کاری پمپ مورد استفاده بیشتر باشد ، ذرات و قطرات آب ریزتری توسط نازل ها تولید می شود ، زمانی که ذرات آب ریزتر می شود به طور کامل بخار می شود و سرمایش بیشتری نسبت به ذرات درشت تر ایجاد می کند. همچنین ذرات کوچک تر زودتر تبخیر می شود و می توان بدون اینکه خیس شوید آن را نزدیک تر به خود نصب کنید.

مه پاش فشار قوی

اجزای مه پاش رستوران

سیستم مه پاش به نسبت سیستم های سرمایش دیگر ، ساده تر است. لوازم مه پاش به طور کلی شامل موارد زیر می شود:

 • پمپ مه پاش
 • مخزن آب
 • شیلنگ انتقال آب
 • پایه نازل
 • نازل مه پاش
 • فیلتر آب ( اختیاری )
سیستم مه پاش رستوران که باعث ایجاد برودت فضاهای باز می شود.

دستگاه مه پاش فضای باز رستوران

مزایای دستگاه مه پاش رستوران

تبدیل رستوران تان به عنوان یک رستوران چهار فصل می تواند یک عامل تاثیر گذار در وجه تمایز شما با رستوران ها و کافی شاپ های دیگر باشد. رستوران های زیادی وجود دارند که زمان های شلوغی و زمان های مرده  دارند. با استفاده از سیستم مه پاش رستوران می توانید زمان های پیک شلوغی رستوران و زمان های مرده رستوان را بهینه کنید تا مشتریان به تعداد مناسب در طول روز از رستوران استفاده نمایند و احساس مطلوب تری داشته باشند و همچنین پرسنل شما توانایی خدمت رسانی سریع تر و بهتری به مشتریان داشته باشند. همچنین می توان در فضاهای باز رستوران یا کافی شاپ از مه پاش پنکه ای نیز استفاده کرد تا محیط خنک بیشتری را با چرخش پنکه پوشش دهد.

سیستم مه پاش رستوران

صرف غذا در فضای باز

سیستم مه پاش فضای باز خارج از ساختمان طراحی شده است. که باعث می شوند فضا خنک شده و محیط مطبوع و مناسبی را برای مشتریان شما ایجاد کند همچنین میزان ساعت شلوغی رستوران را بیشتر کرده و ظرفیت و میزان مشتریان شما را در طی سال افزایش می دهد و همچنین به مشتریان شما یک حس خوب و یک تجربه استثنایی را هدیه می دهد.

مه پاش سفره خانه و چایی خانه

رطوبت ساز باغ رستوران

به طور کلی مزایای مه پاش کافه و رستوران به شرح زیر است:

 • فراهم کردن امکان سرمایش فضای باز
 • سیستم خنک کننده ارزان
 • کاهش دمای فضای باز تا ۱۲ درجه
 • کاهش حشرات و موجودات مزاحم در هوا
 • تمیز کردن هوا در کنار ایجاد فضای مطبوع
 • ایجاد جلوه زیبا از کافه و رستوران
 • افزایش رضایت مشتریان