مزایای جاروبرقی مرکزی خانگی

بازدیدها: 55

انجام نظافت منزل به وسیله جاروبرقی امری اجتناب ناپذیر بوده و بیشتر افراد برای انجام این کار مجبور هستند یک جارویی سنگین را با خود حمل کنند و این جارو در موتور خود صدای زیاد و بوی نامطبوعی دارد.
هنگام استفاده از جاروبرقی های معمولی مقدار زیادی گرد و خاک در پشت آن باقی می ماند. اما تغییرات در راه است.
جاروبرقی مرکزی گرد و خاک خانه را به صورتی جمع آوری می کند که تا کنون هیچ جارویی این وظیفه را انجام نداده است. جاروبرقی مرکزی نیلفیسک بسیار کم صدا بوده تا آنجایی که هنگامی که جارو روشن است می توان به صدای موسیقی گوش داد و هم چنین اعضای دیگر خانواده آزرده نخواهند شد.
موتور جاروبرقی های عادی داغ می شود و سبب می گردد تا کیسه خاکروبه نیز داغ شود و بوی بدی پیدا کند. بر اثر این اتفاق، ذرات گرد و خاک باقی می ماند طوری که از فیلتر خارج شده و به وسیله هوای در حال گردش به محیط باز می گردند. هم زمان اگر پاکت جاروبرقی پر شده باشد، قدرت مکش جارو کاهش می یابد و و بر عملکرد آن تاثیر خواهد گذاشت.

نظافت آسان با جارو برقی مرکزی

جاروبرقی مرکزی خانگی

استفاده از جاروبرقی های معمولی توام با ایجاد گرد و خاک، صدا، بو، گرمای ناشی از موتور خواهد بود که با داشتن وزن زیاد باید از لا به لای وسایل که موجب آزار اطرافیان خواهد شد. با طراحی و ساخت جاروبرقی مرکزی نیلفیسک همه این مشکلات رفع می گردد؛ بی صدا، بدون بو، سبک، حمل آسان از ویژگی های منحصر به فرد این جاروبرقی است که آن را از یک وسیله روزمره به یک ابزار خوشایند برای کاربر تبدیل کرده است. دستگاه جاروبرقی مرکزی در پشت بام، زیرزمین و دیگر بخش های خارجی ساختمان قابل نصب بوده و برای هیچ کس مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد. با نصب آن در یک مکان ثابت، نظافت تنها به وسیله حمل خرطومی انجام می پذیرد.
به منظور نظافت همه بخش های خانه می توان تعداد بیشتری درگاه ورودی برای اتصال خرطومی، بر روی دیوارها تعبیه نمود تا فقط توسط جا به جایی خرطومی از یک ورودی به ورودی دیگر، کلیه نقاط پوشش داده شود. درگاه های ورودی به وسیله لوله هایی به جاروبرقی متصل می شوند. گرد و خاک از طریق این لوله ها وارد مخزن جاروی مرکزی می شود. در نتیجه کاربر هیچ گونه تماسی با این مخزن نداشته و فقط لازم است یک تا دو بار در سال تخلیه شود. سیستم به کارگیری جاروبرقی مرکزی یک روش آسان، بهداشتی و انعطاف پذیر است که با محیط خانه ها و آپارتمان ها با ابعاد مختلف سازگاری دارد.