پمپ تصفیه آب جکوزی

بازدیدها: 58

مناسب ترین محل برای نصب پمپ های سیستم گردش آب استخر را می توان نزدیک به استخر و پایین تر از سطح از آب استخر در نظر گرفت. این بهترین حالت برای نصب پمپ می باشد که باعث غوطه وری دائمی پره های پمپ در آب می شود. انتخاب پمپ نیز براساس پارامترهای مختلفی مانند دبی، هد ، نوع فیلتر شنی، قدرت پمپ، حجم استخر و فاصله تا محل تصفیه خانه استخر انجام می شود. همچنین به منظور جلوگیری از خوردگی در پروانه و بدنه پمپ های استخر (بدلیل وجود کلر در آب) بهتر است پمپ انتخابی دارای پروانه استیل یا فایبر گلاس فشرده و نیز بدنه پمپ از جنس مقاوم به زنگ زدگی و خوردگی انتخاب گردد که در پمپ های تصفیه استخر پولاریس تمامی این مشخصات لحاظ شده است.

۱- پمپ های تصفیه آب پولاریس دارای الکترموتور با درجه حفاظت محیطی IP55 3 و عایق حرارتی F و ۲۸۵۰ دور بوده که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

۲- پمپ تصفیه آب Polaris مجهز به استرینر و برگ گیر سرخود هستند.

۳- جنس بدنه پمپ تصفیه آب پولاریس، از فایبرگلاس مقاوم می باشد.

۴- پمپ تصفیه استخر پولاریس Polaris با طراحی منحصر بفرد و تکنولوژی روز جهان، سطح صدای پایینی داشته که خود مزیتی جهت ایجاد محیطی آرام برای افراد می باشد.

۵- پمپ تصفیه استخر پولاریس برای تصفیه استخر با آبدهی ۱۳ الی ۲۵ متر مکعب در ارتفاع ۸ متر موجود می باشد.

۶- از مزایای پمپ تصفیه آب Polaris می توان به صرفه جویی در میزان انرژی الکتریکی اشاره کرد که آن را از سایر پمپ ها متمایز می کند.

۷- پمپ تصفیه پولاریس Polaris تک فاز می باشد.

۸- کیفیت و بازدهی پمپ های سیرکوله پولاریس در دراز مدت به دلیل جنس بالای بدنه افزایش می یابد.

۹- پمپ تصفیه استخر پولاریس دارای ۱۸ ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

۱۰- پمپ های تصفیه آب پولاریس ساخت کشور بلژیک می باشند.