پمپ جکوزی چیست؟

بازدیدها: 32

پمپ آب در جکوزی که باعث گردش آب می شود را در بر می گیرد که به آن “پمپ خاموش” گفته می‌شود، پمپ جکوزی شما یک پمپ آب با جریان پایین است که آب را توزیع می‌کند. این پمپ نیست که در جکوزی شما قرار دارد. هدف آن تضمین جریان آب از طریق سیستم فیلتراسیون است و گرما از طریق آب توزیع می‌شود تا آن را تمیز و گرم نگه دارد.

مزیت پمپ جکوزی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد از یک سطل خالی برای پر کردن آب باران آن را رها کرده‌اید، می‌دانید که آب راکد می‌تواند پشه‌ها و حشرات دیگر را نیز جذب کند و هم چنین باکتری را پرورش دهند. آب راکد می‌تواند بزرگ‌ترین دشمن یک جکوزی باشد، بنابراین مهم است که آب وان آب‌گرم شما در هر روز حرکت کافی داشته باشد. در حالی که جکوزی خود را با کلرین ضد عفونی می کنید ، باکتری‌ها را از زاد و ولد دور نگه می‌دارد حتی اگر پمپ آب‌گرم شما روی پمپ آب‌گرم شما تاثیری نداشته باشد، بنابراین آن‌ها به طور مساوی در سراسر وان داغ توزیع می‌شوند.

زمانی که برای رفتن به داخل جکوزی آماده هستید، نمی‌خواهید ساعت‌ها منتظر بمانید آن داغ شود خود. شیرجه زدن در جکوزی می‌تواند هر وقت که وضعیت احساس می‌شود، یک رویداد عالی باشد. از آنجا که پمپ وان آب‌گرم، آب‌گرم و همچنین ضد عفونی‌کننده را توزیع می‌کند، یک قاعده کلی پیروی از توصیه‌های سازنده و یا ترک تلمبه برای حداقل ۸ ساعت در روز است. مطمئن شوید که به تنظیمات ایمنی اجازه دهید تا به طور خودکار آن را خاموش کند، بنابراین آب همیشه در دمای کامل برای شما است.

استفاده از پمپ جکوزی این امکان را به شما می دهد که هرگاه احساس خستگی و یا پریشانی داشته باشید بتوانید از آن در همان لحظه استفاده نمایید البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که برای صرفه جویی در انرژی آن را در حالت اتوماتیک قرار دهید.